Про нас

Видавництво «TUOS Comics» — команда з багаторічним досвідом у супергеройській тематиці, яка знає, що потрібно українським шанувальникам коміксів і графічних романів. Ми хочемо внести у ваше життя позитивні емоції та віру в добро і справедливість, тому створюємо можливості поповнення ваших колекцій історіями з найулюбленішими героями.

Наша команда працює над локалізацією і виданням для українських читачів найкращих зарубіжних коміксів, графічних романів, а в найближчій перспективі — манґи та артбуків.

Серед видавництв, переклади коміксів яких за офіційною ліцензією ми видаємо, такі гіганти комікс-індустрії, як Dark Comics, IDW Publishing, Marvel, Titan Comics, Valiant Comics та інші.


Видавництво засноване 2019 року.

Першою роботою нашого видавництва став комікс про знаменитих Трансформерів із культової серії американського видавництва IDW Publishing.

Водночас діяльність видавництва орієнтована на видання творів графічної прози як для зовсім юних читачів, так і для дорослих.

На сьогодні видавництво випустило мальописи в жанрах наукової фантастики, фентезі, пригод, екшену, горору тощо.

Завдяки нашій команді українською заговорили такі герої мальованих історій, як Бладшот, Кратос, Губка Боб та низка інших.

Ми ще доволі молоде видавництво, але в нас амбітні плани. Незабаром наша бібліотека поповниться відомими сюжетами з іншими героями! Стежте за новинами на сторінках видавництва в соцмережах і першими дізнавайтесь анонси наших майбутніх видань!